Log ind Opret konto
🎁 WELCOME BONUS · IgoBet

Log ind på IgoBet | Få Adgang til Din Konto Sikkert

Welcome Bonus $500 Bonusser+100 Oversigt100% Match
100%Match Bonus
$500Max Bonus
+100Free Spins
35xWagering
30 daysValidity
🎁 WELCOME BONUS 2026
Claim Your IgoBet Welcome Bonus

# IgoeBt – Log ind og Få Adgang til Din Konto Sikkert IgoBet er en онлайн kasino-platform, der blev lanceret i 2024 og tilbyder en omfattende bonusstruktur designet til at maksimere din bankroll fra første dag. Med en velkomstbonus på op til 600% fordelt over ti successive indskud kan nye spillere samle op til €10.000 i bonusser plus 800 gratis spins. Den første casino-bonus giver 100% match op til €500 plus 100 gratis spins med kun 40x indsatskrav – betydeligt lavere end branchens standard. Ud over velkommen-pakken tilbyder IgoBet ugentlige reload-bonusser hver mandag (25% op til €200), onsdag (100 gratis spins med 35x vinstbetingelser) og fredag (30% op til €200). Disse promokoder betyder konstant værdi for aktive spillere. Med 4.000+ casinospil fra 70+ udbydere, 381 live dealer-borde og udbetalinger på under 1 time, kombinerer IgoBet generøse bonusser med praktisk spilleraktualisering. Minimum indskud er blot €20, og platformen understøtter 13 fiatvalutaer samt 18 kryptoenheder.

Claim $500 Bonus → All Promotions Read Review

What is the IgoBet welcome bonus?

IgoBet offers new players a 100% match welcome bonus up to $500, plus 100 free spins on your first deposit. The bonus is credited automatically — no promo code required. Below are the key numbers you need to know before claiming.

100%
Match Bonus
$500
Max Bonus
+100
Free Spins
10x
Wagering
$21
Min Deposit
18+
Min Age
🧮

Bonus Calculator

Move the slider to see exactly what you get at IgoBet
Your deposit amount $100
$21$500
💰 $100 Bonus Amount
🎯 $200 Total to Play
🎰 100 Free Spins
🎲 $160 Slots Value

All available bonuses at IgoBet

Beyond the welcome bonus, IgoBet offers several ongoing promotions for both new and returning players. Each bonus type has its own value, wagering requirements and minimum deposit. Always read the full terms before claiming any offer.

All Bonuses & Promotions

Updated 2026
Bonus Value Wagering Min Deposit Validity
1. Casino Bonus100% op til 500 kr + 100 gratis spins40x bonus20 krIngen tidsbegrænsning angivet
2. Casino Bonus75% op til 750 kr + 50 gratis spins40x bonus20 krIngen tidsbegrænsning angivet
3. Casino Bonus50% op til 1.000 kr + 75 gratis spins40x bonus20 krIngen tidsbegrænsning angivet
10. Casino Bonus50% op til 500 kr + 500 gratis spins40x bonus20 krIngen tidsbegrænsning angivet
Mandag Live Reload25% op til 200 kr40x bonusIkke angivetHver mandag
Onsdag Gratis Spins100 gratis spins35x gevinstIkke angivetHver onsdag

How to Claim

Claiming your IgoBet welcome bonus is straightforward. Follow these four steps to activate your bonus and start playing with extra funds.

How to Claim

1
Register or Login

Create a new account at IgoBet or sign in to your existing account.

2
Make a Qualifying Deposit

Deposit a minimum of \$21 to trigger your welcome bonus. Use a payment method registered in your name.

3
Bonus is Credited Automatically

Your \$500 bonus and 100 free spins are credited automatically after deposit confirmation.

4
Complete Terms

Wager 10x the bonus amount on sports bets. Casino, live dealer and horse racing do not count toward rollover.

Limited Time Offer
Claim your $500 welcome bonus today
18+ · Spil ansvarligt
Get My Bonus
Bonus Notice

Bonus terms, wagering requirements and eligible games at IgoBet may change at any time. Always read the full T&C before claiming any offer. All bonus decisions and wagering activity are entirely your own responsibility.

FAQ

Hvor lang tid tager det at få udbetalt penge fra IgoBet?+
IgoBet udbetaler penge meget hurtigt. Hvis du bruger e-wallets eller kreditkort, modtager du dine penge inden for 1 time efter godkendelse. Bankoverschrijvinger kan tage op til 48 timer. Der er ingen gebyr for udbetalinger, og du kan hæve op til €20.000 pr. måned.
+
IgoBet tilbyder en generøs velkomstbonus på 600% fordelt over 10 indskud. Det maksimale bonusbeløb er €10.000 med 800 gratis spins. Den første bonus er 100% op til €500 med 100 gratis spins ved minimum €20 indskud.
Kan jeg spille IgoBet på min mobiltelefon uden at downloade en app?+
Ja, IgoBet fungerer perfekt på mobiltelefoner via en Progressive Web App. Du behøver ikke at downloade noget fra App Store eller Google Play. Det arbejder problemfrit på iOS Android og tablets med fuld funktionalitet og adgang til alle 4.000+ spil.
Hvilke kryptovalutaer accepterer IgoBet?+
IgoBet accepterer 18 forskellige kryptovalutaer, så du har mange muligheder for at indskyde og hæve penge med crypto. Minimum indskud er €20 svarende værdi, og udbetalinger behandles inden for 1 time. Der er ingen ekstra gebyrer fra IgoBet for kryptobetalinger.
Hvor mange live dealer-borde har IgoBet?+
IgoBet tilbyder 381 live dealer-borde med professionelle dealers og HD-streaming fra topstudier som Pragmatic Live, Evolution, Ezugi og TVBet. Bordene er tilgængelige 24/7, og du kan vælge mellem roulette, blackjack, baccarat og poker varianter efter dine præferencer.
Hvornår kan jeg få de ugentlige bonusser på IgoBet?+
IgoBet tilbyder flere ugentlige bonusser: mandag får du 25% reload op til €200, onsdag får du 100 gratis spins (35x gevinst), og fredag får du 30% reload op til €200. Alle har 40x indsatskrav undtagen onsdags gratis spins med 35x vinstvægt.